Kodowanie z robotem Photon
Miejsce: RODN "WOM" Katowice Sala: 80
Prowadzący szkolenie: Marzena Oterman

Tematyka szkolenia:

Uczestnik warsztatu pozna aplikację Photon Edu oraz cztery graficzne języki kodowania i programowania w niej: Photon Move, Photon Draw, Photon Badge, Photon Blocks.

Szkolenie przeznaczone dla nauczycieli wychowanie przedszkolnego, edukacji wczesnoszkolnej oraz nauczycieli klas 4-6 szkoły podstawowej.

O prowadzącej:

Marzena Oterman – posiada kwalifikacje z zakresu edukacji wczesnoszkolnej, technologii informacyjnej i techniki, terapii pedagogicznej i oligofrenopedagogiki. Wieloletni doradca metodyczny, obecnie nauczyciel informatyki. Opracowała i wdrożyła szereg innowacji pedagogicznych, m.in.  z zakresu edukacji regionalnej, ekologicznej, kodowania i programowania, wdrażania metody Hejnego w polskim systemie edukacji. Przeprowadziła wiele szkoleń, konferencji i warsztatów dla nauczycieli i dyrektorów szkół . Współorganizatorka zagranicznych seminariów, konferencji międzynarodowych i warsztatów doskonalących. Autorka specjalistycznych publikacji książkowych oraz ponad 50 artykułów opublikowanych w ogólnopolskich czasopismach specjalistycznych i prasie.

Osoba do kontaktu: Marta Cichoń-Sendor
Nr tel: 32 203 59 67 wew: 201 Nr sali: 75 email: mcichonsendor@womkat.edu.pl